Best Sellers
-

Bom Petisco Sardines in Olive Oil
15 reviewsRegular price From €3,14 EURRegular priceUnit price €26,17/kg€3,59 EURSale price From €3,14 EURSale -
Value PackSaleBom Petisco Portuguese Sardines Tasting Pack (5 × 120g)
15 reviewsRegular price €13,48 EURRegular priceUnit price €22,47/kg€15,75 EURSale price €13,48 EURValue Pack -
Ramirez Portuguese Sardines in Olive Oil
17 reviewsRegular price €3,23 EURRegular priceUnit price €25,84/kg€3,59 EURSale price €3,23 EURSale -
NURI Sardines in Olive Oil
15 reviewsRegular price €5,36 EURRegular priceUnit price €42,88/kgSale price €5,36 EUR -
Minerva Sardines in Olive Oil
14 reviewsRegular price From €3,59 EURRegular priceUnit price €29,92/kg€3,86 EURSale price From €3,59 EURSale -
Minerva Portuguese Sardines Tasting Pack – Tomato Edition (4 × 120g)
19 reviewsRegular price €15,21 EURRegular priceUnit price €31,69/kgSale price €15,21 EURValue Pack -

Bom Petisco Sardines in Tomato
7 reviewsRegular price €2,69 EURRegular priceUnit price €22,42/kg€3,15 EURSale price €2,69 EURSale -
Minerva Sardines in Olive Oil and Lemon
8 reviewsRegular price €4,04 EURRegular priceUnit price €33,67/kgSale price €4,04 EUR -
Ramirez Boneless Sardine Fillets in Extra Virgin Olive Oil
13 reviewsRegular price €4,49 EURRegular priceUnit price €44,90/kgSale price €4,49 EUR -
Save up to 15%Bom Petisco Sardines in Spicy Tomato
3 reviewsRegular price €2,69 EURRegular priceUnit price €22,42/kgSale price €2,69 EUR -
🇵🇹 Bom Petisco Portuguese Sardines Tasting Pack (2 x 120g) – PT Flag Edition
7 reviewsRegular price €5,39 EURRegular priceUnit price €22,46/kg€5,93 EURSale price €5,39 EURSale -
Ramirez Wild Sardines In Extra Virgin BIO Olive
5 reviewsRegular price €4,49 EURRegular priceSale price €4,49 EUR -
Minerva Sardines in Tomato Sauce
2 reviewsRegular price €2,96 EURRegular priceUnit price €24,67/kgSale price €2,96 EUR -
NURI Sardines in Olive Oil and Lemon
3 reviewsRegular price €5,36 EURRegular priceUnit price €42,88/kgSale price €5,36 EUR -
Save up to 15%Tenório Tuna Fillets in Olive Oil 120g
No reviewsRegular price €4,31 EURRegular priceUnit price €35,92/kgSale price €4,31 EUR -
Save up to 15%Bom Petisco Sardines in Vegetable Oil
3 reviewsRegular price €2,69 EURRegular priceSale price €2,69 EUR
This Week:
-
Value PackNewPortuguese Sardines in Olive Oil Tasting Pack – 5 Tins
No reviewsRegular price €15,74 EURRegular priceUnit price €22,49/kg€18,68 EURSale price €15,74 EURValue PackNew -
Minerva Baby Sardines (Petingas) in Olive Oil
No reviewsRegular price From €3,59 EURRegular priceUnit price €39,89/kg€4,22 EURSale price From €3,59 EURSale -
Bom Petisco Sardines in Olive Oil
15 reviewsRegular price From €3,14 EURRegular priceUnit price €26,17/kg€3,59 EURSale price From €3,14 EURSale -
Bom Petisco BIO Sardines in Olive Oil
No reviewsRegular price From €3,59 EURRegular priceUnit price €29,92/kg€3,86 EURSale price From €3,59 EURSale -
Conservas Santos Sardines in Olive Oil 120g
No reviewsRegular price €3,50 EURRegular priceUnit price €29,17/kg€4,04 EURSale price €3,50 EURSaleNew -
Conservas Santos Spicy Sardines in Olive Oil 120g
No reviewsRegular price €4,04 EURRegular priceUnit price €33,67/kgSale price €4,04 EURNew -
José Gourmet Sardines in Extra Virgin Olive Oil 120g
No reviewsRegular price €6,29 EURRegular priceUnit price €52,42/kg€6,66 EURSale price €6,29 EURSaleNew -
José Gourmet Olive Oil from Alentejo Interior PDO 250ml
No reviewsRegular price €14,85 EURRegular priceUnit price €59,40/LSale price €14,85 EURNew -
NURI Sardines in Olive Oil
15 reviewsRegular price €5,36 EURRegular priceUnit price €42,88/kgSale price €5,36 EUR -
Minerva Sardines in Olive Oil and Lemon
8 reviewsRegular price €4,04 EURRegular priceUnit price €33,67/kgSale price €4,04 EUR -
NURI Spiced Sardines in Olive Oil
No reviewsRegular price €5,36 EURRegular priceUnit price €42,88/kgSale price €5,36 EUR -
Conservas Santos Sardines in Olive Oil with Lemon Slice 120g
No reviewsRegular price €4,04 EURRegular priceUnit price €33,67/kgSale price €4,04 EURNew -
Conservas Santos Small Sardines (Petingas) in Olive Oil 120g
No reviewsRegular price €4,04 EURRegular priceUnit price €33,67/kgSale price €4,04 EURNew -
Conservas Santos Mediterranean Mackerel Fillets 120g
No reviewsRegular price €5,39 EURRegular priceUnit price €44,92/kgSale price €5,39 EURNew -
Value PackNewConservas Santos Sardine Tasting Pack (3 x 120g)
No reviewsRegular price €13,49 EURRegular priceUnit price €37,47/kgSale price €13,49 EURValue PackNew -
Campos Santos Extra Virgin Olive Oil 200ml
No reviewsRegular price €10,79 EURRegular priceUnit price €53,95/LSale price €10,79 EURNew -
José Gourmet Sardines with Lemon in Olive Oil 120g
No reviewsRegular price €6,66 EURRegular priceUnit price €55,50/kgSale price €6,66 EURNew -
José Gourmet Smoked Sardine in Extra Virgin Olive Oil 120g
No reviewsRegular price €7,11 EURRegular priceUnit price €59,25/kgSale price €7,11 EURNew
1
/
of
18













