Sale
-

Bom Petisco Sardines in Olive Oil
15 reviewsRegular price From €3,14 EURRegular priceUnit price €26,17/kg€3,59 EURSale price From €3,14 EURSale -
Value PackSaleBom Petisco Portuguese Sardines Tasting Pack (5 × 120g)
15 reviewsRegular price €13,48 EURRegular priceUnit price €22,47/kg€15,75 EURSale price €13,48 EURValue Pack -
Ramirez Portuguese Sardines in Olive Oil
17 reviewsRegular price €3,23 EURRegular priceUnit price €25,84/kg€3,59 EURSale price €3,23 EURSale -
Minerva Sardines in Olive Oil
14 reviewsRegular price From €3,59 EURRegular priceUnit price €29,92/kg€3,86 EURSale price From €3,59 EURSale -

Bom Petisco Sardines in Tomato
7 reviewsRegular price €2,69 EURRegular priceUnit price €22,42/kg€3,15 EURSale price €2,69 EURSale -
🇵🇹 Bom Petisco Portuguese Sardines Tasting Pack (2 x 120g) – PT Flag Edition
7 reviewsRegular price €5,39 EURRegular priceUnit price €22,46/kg€5,93 EURSale price €5,39 EURSale -

Bom Petisco Sardines in Spicy Vegetable Oil
1 reviewRegular price €2,69 EURRegular price€3,15 EURSale price €2,69 EURSale -

Minerva Baby Sardines (Petingas) in Olive Oil
No reviewsRegular price From €3,59 EURRegular priceUnit price €39,89/kg€4,22 EURSale price From €3,59 EURSale -
Bom Petisco BIO Sardines in Olive Oil
No reviewsRegular price From €3,59 EURRegular priceUnit price €29,92/kg€3,86 EURSale price From €3,59 EURSale -
Minerva Baby Sardines (Petingas) in Tomato
3 reviewsRegular price €3,14 EURRegular priceUnit price €34,89/kg€3,95 EURSale price €3,14 EURSale -
Conservas Santos Sardines in Olive Oil 120g
No reviewsRegular price €3,50 EURRegular priceUnit price €29,17/kg€4,04 EURSale price €3,50 EURSaleNew -
Bom Petisco Sardines in Spicy Tomato (Ugly Tin)
No reviewsRegular price €2,69 EURRegular priceUnit price €22,42/kg€3,15 EURSale price €2,69 EURSale -
Bom Petisco Sardines in Vegetable Oil (Ugly Tin)
No reviewsRegular price €2,03 EURRegular price€3,15 EURSale price €2,03 EURSale -

🏆🇪🇸 Bom Petisco Portuguese Sardines Tasting Pack (3 x 120g) – Spanish World Champions Flag Edition
No reviewsRegular price €7,18 EURRegular priceUnit price €19,94/kg€7,55 EURSale price €7,18 EURValue Pack -
Bom Petisco BIO Tuna Fillets in Tomato Sauce 120g
No reviewsRegular price €3,59 EURRegular priceUnit price €29,92/kg€4,95 EURSale price €3,59 EURSale -
Herdade do Esporão Galega Organic Extra Virgin Olive Oil
1 reviewRegular price €17,27 EURRegular priceUnit price €34,54/L€21,59 EURSale price €17,27 EURSale
This Week:
-
Value PackNewPortuguese Sardines in Olive Oil Tasting Pack – 5 Tins
No reviewsRegular price €15,74 EURRegular priceUnit price €22,49/kg€18,68 EURSale price €15,74 EURValue PackNew -
Minerva Baby Sardines (Petingas) in Olive Oil
No reviewsRegular price From €3,59 EURRegular priceUnit price €39,89/kg€4,22 EURSale price From €3,59 EURSale -
Bom Petisco Sardines in Olive Oil
15 reviewsRegular price From €3,14 EURRegular priceUnit price €26,17/kg€3,59 EURSale price From €3,14 EURSale -
Bom Petisco BIO Sardines in Olive Oil
No reviewsRegular price From €3,59 EURRegular priceUnit price €29,92/kg€3,86 EURSale price From €3,59 EURSale -
Conservas Santos Sardines in Olive Oil 120g
No reviewsRegular price €3,50 EURRegular priceUnit price €29,17/kg€4,04 EURSale price €3,50 EURSaleNew -
Conservas Santos Spicy Sardines in Olive Oil 120g
No reviewsRegular price €4,04 EURRegular priceUnit price €33,67/kgSale price €4,04 EURNew -
José Gourmet Sardines in Extra Virgin Olive Oil 120g
No reviewsRegular price €6,29 EURRegular priceUnit price €52,42/kg€6,66 EURSale price €6,29 EURSaleNew -
José Gourmet Olive Oil from Alentejo Interior PDO 250ml
No reviewsRegular price €14,85 EURRegular priceUnit price €59,40/LSale price €14,85 EURNew -
NURI Sardines in Olive Oil
15 reviewsRegular price €5,36 EURRegular priceUnit price €42,88/kgSale price €5,36 EUR -
Minerva Sardines in Olive Oil and Lemon
8 reviewsRegular price €4,04 EURRegular priceUnit price €33,67/kgSale price €4,04 EUR -
NURI Spiced Sardines in Olive Oil
No reviewsRegular price €5,36 EURRegular priceUnit price €42,88/kgSale price €5,36 EUR -
Conservas Santos Sardines in Olive Oil with Lemon Slice 120g
No reviewsRegular price €4,04 EURRegular priceUnit price €33,67/kgSale price €4,04 EURNew -
Conservas Santos Small Sardines (Petingas) in Olive Oil 120g
No reviewsRegular price €4,04 EURRegular priceUnit price €33,67/kgSale price €4,04 EURNew -
Conservas Santos Mediterranean Mackerel Fillets 120g
No reviewsRegular price €5,39 EURRegular priceUnit price €44,92/kgSale price €5,39 EURNew -
Value PackNewConservas Santos Sardine Tasting Pack (3 x 120g)
No reviewsRegular price €13,49 EURRegular priceUnit price €37,47/kgSale price €13,49 EURValue PackNew -
Campos Santos Extra Virgin Olive Oil 200ml
No reviewsRegular price €10,79 EURRegular priceUnit price €53,95/LSale price €10,79 EURNew -
José Gourmet Sardines with Lemon in Olive Oil 120g
No reviewsRegular price €6,66 EURRegular priceUnit price €55,50/kgSale price €6,66 EURNew -
José Gourmet Smoked Sardine in Extra Virgin Olive Oil 120g
No reviewsRegular price €7,11 EURRegular priceUnit price €59,25/kgSale price €7,11 EURNew
1
/
of
18
Collection: Sale
In our Sale collection you’ll find premium Portuguese olive oil, sardines, tuna, and gourmet products at special prices.
Bring the authentic taste of Portugal to your table and enjoy limited-time offers.
👉 Shop the best Portuguese deals now.
Explore more












